Відбулася нарада з питань впровадження медичної реформи в Яготинському районі

Дата: 03.07.2019 16:42

Фото без описуГолова адміністрації  В.С.Шмигановський провів нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі. В нараді взяли участь: виконувач обов’язків головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» А.О.Лихацька, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» В.С. Нескорожений, начальник загального відділу апарату адміністрації Ю.І.Медвідь.

Зі слів виконувача обов’язків головного лікаря КНП «Яготинський ЦПМСД» А.О.Лихацької,  станом на 03.07.2019 р. в районі заключено 29 226 декларацій. Відсоток укладених декларацій (договорів) від постійного населення територій складає 90,89 %. По області 77 закладів ЦПМСД заключили 1 381 539 декларації, що в середньому на заклад складає 17 942 штук.

Виписуються рецепти на лікарські засоби по Урядовій програмі «Доступні ліки». З 01.04.2019 року заклад перейшов на виписку електронних рецептів по даній програмі. Станом на 03.07.2019 року відпущено 3175  рецептів.

По завершенню   наради, заслухавши керівників  медичних закладів, голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський дав відповідні доручення .