Про День бійця територіальної оборони України

Дата: 13.09.2018 16:41

Фото без описуВ райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Т.П.Сухенко відбулася нарада з питання відзначення Дня бійця територіальної оборони України.

Участь у нараді взяли керівник апарату адміністрації В.Б. Шишко, провідний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації Л.В. Блощинська-Котьонок, начальник відділу освіти адміністрації О.В. Климась, завідувач сектору культури, національностей та релігій адміністрації О.С. Красна, начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату адміністрації Т.О. Орел, військовий комісар РВК А.В. Власюк, заступник військового комісара з територіальної оборони С.І. Пономаренко.

Під час обговорення було накреслено план заходів з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони, який відбудеться 7 жовтня 2018 року.