ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ

Дата: 01.11.2018 16:33

Фото без описуНова модель освіти в Україні покликана переорієнтувати навчально-виховний процес на становлення духовно здорової творчої особистості, здатної продуктивно мислити, розв’язувати проблеми сьогодення й майбутнього.

Важливим моментом підвищення якості освіти є рівень професійної компетентності вчителя, який має знаходитись у постійному неперервному розвитку. Цей розвиток може бути забезпечений у випадку переходу методичної роботи на нову парадигму, яка забезпечить цілеспрямоване, неперервне, особистісно зорієнтоване підвищення професійної майстерності педагога.

З метою підвищення педагогічної майстерності 31.10.2018 року на базі Яготинського  НВК № 2 методистом районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації  Ганжою С.І. проведено студію педагогічної майстерності вчителів математики з впровадження інноваційних форм навчання.

Своїми надбаннями поділилися з колегамиІгліна С.В. – вчитель математикиЯготинського НВК № 2 з теми «Інтерактивні методи навчання на уроках математики», Усенко В.І. – «Застосування електронних таблиць на уроках математики», Гирич В.І. – «Використання інтерактивної дошки на уроках математики», Грабко В.М. - «Математичний квест».

Активними учасниками педагогічної майстерності були  21 вчитель закладів загальної середньої освіти району.