19 вересня відбувся особистий прийом громадян у голови райдержадміністрації

Сьогодні  на особистому прийомі у голови райдержадміністрації В.С. Шмигановського було розглянуто 10 звернень жителів району.  Звернення громадян були наступного змісту: щодо фінансування аптеки для отримання безкоштовних ліків, надання земельної ділянки учаснику АТО, надання коштів на лікування,  питання ремонту дороги, надання пільгових ліків, незаконний захват земельної ділянки сусідами, надання землі для будівництва, надання матеріальної допомоги, щодо догляду за людиною похилого віку.

Уважно вислухавши кожне із звернень, голова райдержадміністрації роз’яснив заявникам можливі варіанти їх вирішення.

За результатами особистого прийому В.С. Шмигановський доручив керівникам структурних підрозділів адміністрації вжити всіх можливих заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань.