На Яготинщині обрали «Міні міс-2018»

Дата: 26.12.2018 16:21

Фото без описуСила краси безмежна, а яготинські дівчатка — найкрасивіші. У цьому ще раз могли переконатися всі, хто завітав на районний конкурс вроди "Міні Міс 2018", на якому обирали найчарівнішу, найрозумнішу, найпривабливішу, найкмітливішу дівчину.

Варто відзначити, що протягом останніх років незмінним організатором заходу виступає Євгенія Бєлоцька.

Учасниці були представлені в двох вікових категоріях: 5-8 років та 9-13 років. До першої вікової категорії дівчат, які змагатись за титул "Міні Міс Яготин-2018" взяли участь 11 учасниць: Кулик Кіра, Марчук Яна, Тищенко Ангеліна, Шейко Діана, Білокур Валерія, Мізюра Віталіна,Карпенко Аміна, Гладка Ангеліна, Клініченко Аліна, Васюта Вікторія, Войтенко Вікторія

В другій віковій категорії дівчат змагалися: Каземір Каріна, П'ята Дар'я, Чучман Ольга, Борщик Альбіна, Кучина Богдана, Чучман Софія, Карандаш Іванна, Андреєва Каріна, Соколова Марі-Ніколь, Литовченко Єва, Левчаенко Аня, Макарчук Діана, Волошина Каріна, Власко Єлизавета.

Впродовж 2-х місяців, дівчатка-учасниці старанно готувались і на конкурсі здивували усіх присутніх! 25 неймовірний та чарівних учасниць боролись за звання найкрасивішої та найталановитішої дівчинки Яготинщини. Конкурсантки демонстрували себе у трьох виходах: перший вихід - «Пеппа довга панчоха», другий вихід – «Український стилізований костюм». Завершальним акордом конкурсу "Міні Міс 2018" став вихід дівчат у вечірніх сукнях. Конкурсантки демонстрували свою граційність, красу, легкість та витонченість. Ось де журі було справді важко — адже всі красуні були направду незрівнянними.

Протягом всього заходу публіку розважали талановиті та енергійні вихованці хореографічної студії Nef life керівник Євгенія Бєлоцька та вихованиці Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи, викладач Ірина Величко.

Остаточний вердикт наприкінці шоу винесло поважне журі, до складу якого увійшли: Т.П.Сухенко- перший заступник голови райдержадміністрації, В.А.Галицький – керуючий справами виконавчого комітету міської ради, В.Ф.Сапронайтіс – голова спостережної ради ТОВ «Еліта», Є. Бєлоцька – засновниця студії танцю та фітнесу New Live, А.Маргосян – співак, музикант, аранжувальник, Д.Р.Ящук – модель СНГ, Є.Осмірко – фотограф.

Журі оцінювало не просто красу учасниць, а ще їхній талант, креативність, вміння поводитись на сцені, неординарність.

В першій віковій категорії перемогу отримали:

Міс Скромність – Клініченко Аліна,

Міс Індивідуальність – Войтенко Вікторія,

Міс Чарівність - Тищенко Ангеліна,

Міс Грація – - Мізюра Віталіна,

Міс Енергійність – Шейко Діана,

Міс  Глядацьких симпатій – Білокур Валерія,

3 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Гладка Ангеліна,

2 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Марчук Яна,

1 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Кулик Кіра,

Міні Міс  Яготин 2018 - Васюта Вікторія.

В другій віковій категорії номінації розподілились наступним чином:

Міс Скромність – Софія Чучман,

Міс Індивідуальність – Борщик Альбіна,

Міс Посмішка – Каземір Каріна,

Міс Чарівність - П'ята Дар'я,

Міс Грація – Левченко Аня,

Мі Посмішка – Соколова Марі- Ніколь,

Міс Енергійність – Чучман Ольга,

Міс  Глядацьких симпатій – Волошина Каріна,

5 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Карандаш Іванна

4 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Андреєва Каріна

3 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Литовченко Єва

2 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Кучина Богдана

1 Віце Міні Міс Яготин 2018 – Макарчук Діана

Міні Міс  Яготин 2018 - Власко Єлизавета

На згадку про проведення заходу учасниці конкурсу отримали солодощі від Яготинської районної державної адміністрації.

Приємно відзначити, що свято краси було феєричним, яскравим та мало напрочуд теплу атмосферу.

Даний конкурс став невід’ємною частиною патріотичного виховання дітей та молоді. Дякуємо всім учасникам, організаторам та спонсорам конкурсу і бажаємо всім дітям на Землі щасливого дитинства та мирного неба!