Відбулося засідання містобудівної ради при Яготинській районній державній адміністрації

Дата: 31.01.2019 16:18

Фото без описуСьогодні, 1 лютого 2019 року, в приміщенні малого залу адміністрації відбулося засідання містобудівної ради при Яготинській районній державній адміністрації. В засіданні взяли участь заступник голови адміністрації В.М.Гончар, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства адміністраці Г.О.Колозіна, начальник відділу в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Л.Г.Дьоміна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату Яготинської міської ради О.М.Кудрявський, виконувач обов’язків начальника відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації Н.В.Дубик, представник спілки архітекторів України, головний архітектор проекту ПП «Архаїка» М.О.Харчов.

В рамках роботи містобудівної ради було розглянуто питання, що стосувалися розгляду Детального плану території з метою відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м. Яготин,  орієнтовною площею 35 га для передачі в оренду, для розміщення будівництва,  експлуатації та  обслуговування будівель і споруд,  об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво фотоелектричної (сонячної) електростанції в м. Яготині по вул. Толбухіна, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради; Розгляду Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 3225510100:08:039:0005) площею 0,0778 га з будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на цільове призначення – для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в м. Яготині по вул. Лисенка Миколи; Розгляду Детального плану території земельної ділянки площею 0,0076 га щодо відведення її у приватну власність для будівництва індивідуального гаража гр. Двірка Григорія Павловича по вул. Мічуріна в м. Яготин, Яготинського району, Київської області.

За результатами розгляду і обговорення, шляхом голосування вирішено: схвалити вищезазначену містобудівну документацію.