Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 04.07.2019 16:16

Фото без опису4 липня, відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, в якому взяли участь представники управління фінансів Яготинської РДА, управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій Яготинської РДА, управління соціального захисту населення Яготинської РДА та Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

На порядок денний виносились питання, що стосувалися дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, сплати єдиного соціального внеску, легалізації робочих місць, а також проводився аналіз превентивних заходів за червень поточного року.

На засідання запрошено керівників підприємств, установ та організацій району для проведення роз’яснювальної роботи з питань дотримання чинного законодавства про працю.