Відвідування директором Яготинської районної філії КОЦЗ ТОВ «Яготинхліб»

Дата: 18.12.2018 16:14

Фото без описуЗ метою налагодження та розширення співпраці з роботодавцями, 18 грудня 2018 року директор Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Олексіївна Рибак зустрілася з керівником ТОВ «Яготинхліб» Бродовою Людмилою Анатоліївною.

Дане підприємство займається виробництвом хліба та хлібобулочних виробів.

Під час робочої зустрічі Бродова Л.А.  ознайомила Рибак О.О. з діяльністю свого підприємства, перспективами розвитку. Представила перелік вакансій, які необхідні у діяльності на даний момент, а саме: формувальник тіста та слюсар-ремонтник.

Зі свого боку, директор філії ознайомила з локальним ринком праці, професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які перебувають на обліку в СЗ та презентувала послуги служби зайнятості.

У результаті проведеної зустрічі керівники домовилися про подальшу тісну співпрацю щодо інформування служби зайнятості про наявність актуальних та перспективних вакансій.