Сьогодні, 17 вересня 2018 року, голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський провів чергову щотижневу апаратну нараду

Дата: 17.09.2018 16:07

Фото без описуУчасть у ній взяли перший заступник голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступник голови райдержадміністрації В.М.Гончар, сільські голови, керівники  структурних  підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району.

Про об’єктовий спалах африканської чуми в селі Панфилах доповів виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового розвитку в районі П.А.Іваніщенко. За його інформацією, ситуація на сьогодні є контрольованою, всі служби району спрацювали оперативно і загрози розповсюдження небезпечного збудника по інших населених пунктах немає.

Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти О.В.Климась поінформувала про роботу дошкільних закладів міста і району.

Особливу увагу на нараді було приділено питанню про готовність закладів освіти, культури, охорони здоров’я до опалювального сезону. Наказами керівників кожного структурного підрозділу затверджено план заходів з підготовки до зими, виконано також необхідні роботи до початку опалювального сезону 2018-2019 років.

У ході наради голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський надав ряд рекомендацій та доручень.