Привітання до Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 01.10.2018 16:05

Фото без описуДругий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок, бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини, не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану. Це і стало приводом для привітання та вручення продуктових наборів підопічним, які досягли 85 років, Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

На фото соціальний робітник Аношкіна Оксана Миколаївна,  Дарнопих Іван Петрович, Черненко Наталія Олексіївна.