Участь завідувача архівного сектору у семінарі з цифоровізації архівної справи та діловодства в Державному архіві Київської області

Дата: 18.10.2018 16:03
Кількість переглядів: 554

Фото без описуЗавідувач архівного сектору Яготинської районної державної адміністрації 17 жовтня 2018 року взяла участь у семінарі Державного архіву Київської області, на якому були розглянуті питання цифровізації архівної справи та діловодства. 


Під час семінару були розглянути актуальні питання у розрізі одного із основних пріоритетів Державної архівної служби України на 2018 рік – цифровізації архівної справи та діловодства.
Директор Центрального державного електронного архіву України Ю.Ковтанюк під час своєї доповіді зупинився на проблемних питання оцифрування документів Національного архівного фонду України та порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки на архівне зберігання.
Директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та діловодства О.Гаранін ознайомив присутніх з теоретичними розробками щодо цифровізації архівних процесів.
Директор Державного архіву Київської області С.Каменєва окреслила під час свого виступу основні проблеми впровадження електронного документообігу та зберігання електронних документів, а також поділилися досвідом обласного архіву у напрямку створення фонду користування документів. Під час свого виступу директор архіву акцентувала увагу на продовженні проекту щодо створення бази даних «Оцифровані описи справ Державного архіву Київської області», до якого на сьогодні ввійшли описи справ 670 фондів дорадянського періоду за 1778-1917 роки, та за допомогою якої кожний бажаючий має можливість ознайомитися в он-лайн режимі зі складом документів державного архіву та у подальшому замовити потрібну йому справу не відходячи від монітору власного комп’ютеру.

На другій частині семінару було розглянуто питання поповнення Національного архівного фонду документами учасників Антитерористичної операції.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування