Відбулась нарада щодо підготовки об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 08.09.2020 16:26

Фото без опису08 вересня 2020 року під керівництвом першого заступника голови адміністрації Олександра Васільєва відбулась нарада щодо підготовки об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери до роботи в опалювальний період 2020/2021 рр.

В нараді взяли участь старший інженер з експлуатаційної діяльності Переслав- Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз» Олександр Журба, перший заступник міського голови Сергій Овчаренко, директор КПТМ «Яготинтепломережа» Олег Форостяний, головний лікар КНП «Яготинський ЦПМСД» Яготинської районної ради Іван Сахно, директор Яготинського районного територіального центру  соціального обслуговування Валентина Шмигановська, начальник відділу будівництва, містобудування, архітектури, енергетики, житлово-комунального господарства, економічного та агропромислового розвитку адміністрації Галина Колозіна, начальник відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Вікторія Онищенко, завідувач сектору культури, національностей та релігії адміністрації Людмила Соколенко,

В рамках наради перший заступник голови адміністрації Олександр Васільєв зазначив, що роботи з підготовки об’єктів  до опалювального сезону 2020-2021 років розпочалась відразу після закінчення опалювального сезону 2019/20 рр. Наразі роботи по підготовці тривають, готовність станом на сьогодні становить близько 95%.

У ході наради обговорювалися проблемні питання та шляхи їх вирішення щодо  приведення систем газопостачання на об’єктах бюджетної сфери та ТКЕ у відповідність вимог ПБСГ та Кодексу ГРМ, а також забезпечення своєчасних розрахунків з Оператором ГРМ відповідно до умов договору/ розподілу природного газу та погашення існуючої заборгованості; питання щодо перевірки димових та вентиляційних каналів та надання відповідних актів; утримання в належному стані системи газопостачання балансоутримувачами забезпечення та дотримання Правил пожежної безпеки в Україні під час експлуатації котелень; щодо готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

В ході наради з вищезазначених питань були заслухані керівники відповідних підрозділів. Крім того, надано доручення з вирішення актуальних  проблемних питань щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до нового опалювального сезону 2020/2021 року.

Наприкінці наради перший заступник голови адміністрації Олександр Васільєв наголосив, що питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий постійно перебуває на його особистому контролі районної влади.