КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС ЗРОСТАЄ – ВЛАДА ЗАКЛИКАЄ ПИЛЬНО СТАВИТИСЯ ДО ЗДОРОВ‘Я

Дата: 08.09.2020 12:08

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 8 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 6367 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 527 дітей та у 816 медичних працівників.

За добу підтверджено 89 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 7-ми дітей віком від 3 до 15 років (м. Буча – 1, Вишгородський р-н – 1 (с. Новосілки), м. Ірпінь – 2, Києво-Святошинський р-н – 2 (м. Вишневе – 2), м. Обухів – 1) та у 82 дорослих (Баришівський р-н – 1 (с. Лехнівка), м. Біла Церква – 3, Білоцерківський р-н – 4 (с. Шкарівка – 2, м. Узин, с. Михайлівка – по 1), Бородянський р-н – (с. Нова Гребля), м. Бровари – 1, Броварський р-н – 1 (с. Гоголів), м. Буча – 2, м. Васильків – 8, Васильківський р-н – 2 (смт. Глеваха – 1, с. Путрівка –  1), Вишгородський р-н – 3 (с.с. Лютіж, Нові Петрівці, Новосілки – по 1), Іванківський р-н – 1 (с. Термахівка), смт. Ворзель – 3, смт. Коцюбинське – 4, м. Ірпінь – 10, Києво-Святошинський район – 25 (смт. Чабани – 1, м. Боярка – 8, м. Вишневе – 4, с. Бобриця – 1, с. Крюківщина – 1, с. Неграші – 1, с. П.П. Борщагівка – 1, с. Соф. Борщагівка – 6, с. Чайки – 2), м. Миронівка – 1, м. Обухів – 8, Обухівський р-н – 3 (с.с. Дерев’яна, Нові Безрадичі, Трипілля – по 1), м. Яготин – 1. З них 6 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 83 особи знаходяться на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

За весь період епідемії із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 госпіталізовано та перебувають (перебували) на стаціонарному лікуванні 967 хворихна амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) – 5400 осіб.

Одужало всього 4235 осіб, з них 353 дитини віком від 1 міс. до 17 років. За звітну добу одужала 61 особа, з них 5 дітей (м. Бровари – 1, смт. Бородянка – 3, Бородянський р-н – 6 (смт. Немішаєве – 3, с. Загальці – 2, с. Микуличі – 1), м. Ірпінь – 22 (з них 3 дітей), смт. Ворзель – 1, смт. Гостомель – 2, смт. Коцюбинське – 3, Києво-Святошинський район – 23, у т.ч. 2 дитини (м. Вишневе – 5, с. Забір’я – 4 (з них 1 дитина), м. Боярка – 1, с. Соф. Борщагівка – 6, с. Білогородка – 1 (дитина), с. Крюківщина – 1, с. Жорнівка – 1, с. Святопетрівське – 1, с. Гатне – 2, смт. Чабани – 1).

Всього за період епідемії у Київській області померли 117 хворих з підтвердженим COVID-19. За добу надійшло повідомлення про один летальний випадок у хворої з підтвердженим COVID-19 (померла жінка, 56 років, м. Біла Церква).

За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 9795  повідомлень про підозру на COVID-19. За останню добу отримано 102 повідомлення про підозру.

Встановлено медичне спостереження за 174482 контактними особами.

«Вже більше ніж півтори тисячі учнів Київщини переведені на дистанційне навчання через захворювання на коронавірус в учнівських та педагогічних колективах, кількість хворих дедалі зростає. Бережіть здоров‘я своє та близьких. Прости міри захисту можуть врятувати здоров‘я і навіть життя», – звернувся до мешканців Київського регіону голова облдержадміністрації Василь Володін.

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації.