Відвідування сімей

Дата: 07.09.2020 08:55
Кількість переглядів: 586

Фото без описуПід час карантину працівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжують виконувати свою роботу  та тримають на постійному контролі сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Найбільш соціально вразливими є сім’ї з дітьми, де батьки з певних причин (алкоголізм, безробіття, через хворобу, малозабезпеченість) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною та сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Протягом серпня 2020 року,  дотримуючись умов карантину,  відвідали 81 сімей, в яких виховується 195 дітей. Та які проживають в Яготинському районі: села Богданівка, Годунівка, Двірківщина, Жоравка, Засупоївка, Капустинці, Лемешівка, Лозовий Яр, Ничипорівка, Панфили, Райківщина,  Сотниківка, Сулимівка, Супоївка, Фарбоване, Черняхівка та  місто Яготин.

З метою повторної перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та з метою запобігання проявів нехтування батьківськими обов’язками працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  служби у справах сім’ї Яготинської  РДА, спільно із  інспектором з ювенальної превенції Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області відвідали сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, опікунські сім’ї та інші родини, які перебувають на обліку в ЯРЦСССДМ та провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо здійснення заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. Роз’яснено про необхідність здійснення щоденних дезінфікуючих заходів в житловому приміщенні та заходів, які упереджують захворюваність на коронавірус (часте миття рук, перебування вдома і т.д.).

З батьками було проведено профілактичну роботу щодо відповідального батьківства та посиленого догляду за дітьми, задоволенні базових потреб неповнолітніх. Роз’яснено діюче законодавство України з питань належного виконання батьківських обов’язків та попереджено про наслідки їх невиконання.  З дітьми обговорено про відповідальність, яка наступає у разі не виконання своїх обов’язків учнями: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, крадіжки, перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих, запобігання сімейному насильству, протидія булінгу та дотримання правил дорожнього руху.

Під час рейду родинам надано інформаційно-довідкову допомогу з проблемних питань в організації ведення домашнього господарства, урізноманітнення раціону харчування дітей.

Вкотре було наголошено, що кожен з батьків несе особисту відповідальність за виховання дітей, їх фізичний і духовний розвиток, оздоровлення, організацію дозвілля, навчання, забезпечення необхідного харчування, медичного догляду та інше.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

Спеціалісти мультидисциплінарної команди звертаються до усіх батьків з закликом дарувати своїм дітям любов, турботу та домашній затишок, адже за аналогічним досвідом теперішні діти, а в майбутньому потенційні батьки, будуть створювати свої сім’ї.

Яготинський  районний  центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування