Служба 101 інформує

Дата: 02.09.2020 12:10

31 серпня о 11:22 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в м. Яготин на в. Незалежності. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю, розвідкою було встановлено, що горить трав’яний настил та чагарники  орієнтовно на площі 30 м. кв.

Пожежу було локалізовано о 11:35 та повністю ліквідовано о 11:42.

Причина пожежі наразі встановлюється.

31 серпня о 14:27 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та дрів в с Фарбоване. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю, розвідкою було встановлено, що горять дрова 15 кубів кв. та  трав’яний настил орієнтовно на площі 30 м. кв.

Пожежу було локалізовано о 15:16 та повністю ліквідовано о 16:30.

Причина пожежі наразі встановлюється.

31 серпня о 17:12 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання соломи в м. Яготин на в. Шевченка. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю, розвідкою було встановлено, що горить 2 тюка соломи.

Пожежу було локалізовано о 17:37 та повністю ліквідовано о 17:47.

В наслідок пожежі було знищено 2 тюки соломи врожаю 2020 року, вагою 300 кг.