Районна акція «Урок»

Дата: 01.09.2020 13:30
Кількість переглядів: 556

На початку шкільних занять у  Яготинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ЯРЦСССДМ)  проводяться ряд заходів спрямованих на підтримку сімей із дітьми, які перебувають на обліку в ЯРЦСССДМ.

На виконання Розпорядження голови Яготинської РДА від 06.12.2016 р. № 332 «Про затвердження Положення про Яготинський районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді» та Яготинської районної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2021 роки» відбулась районна акція «Урок»  –  113 школярів з 45 сімей, які перебувають на обліку в ЯРЦСССДМ (з числа дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та малозабезпечених сімей,  сімей, де є особи з особливими потребами, опікунські родини, сім’ї,  які перебувають у складних життєвих обставинах та інші соціально-незахищені верстви населення, які перебувають на обліку в ЯРЦСССДМ) отримали канцелярські  товари: зошити, ручки, олівці та інше шкільне приладдя.  Подібна допомога не лише заощадить сімейний бюджет цих родин, але й додасть відчуття у тому, що вони не залишились наодинці.

В кожній сім’ї працівники наголосили на необхідності дотримання карантинних обмежень та про відповідальність, яка наступає у разі не виконання своїх обов’язків учнями: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, крадіжки, перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих, запобігання сімейному насильству, протидія булінгу та дотримання правил дорожнього руху. Та звісно  побажали тільки найкращих оцінок та приємних вражень від нового навчального року.

Яготинський  районний  центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування