Інструктивно-методична нарада для вчителів художньо-естетичного циклу

Дата: 31.08.2020 09:41

26 серпня 2020 року  методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Мрачик Н.А. проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів художньо-естетичного циклу  у 2020-2021 навчальному році.

У заході взяли участь 18чителів художньо-естетичного циклу (музичного мистецтва, образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»).

В ході роботи наради  розглянуто питання:

• «Організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 н.р.»;
  • «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р.»;
  • «Організація освітнього процесу з предметів освітньої галузі «Мистецтво» в умовах дистанційного навчання».

В ході роботи  було вироблено пріоритетні напрями та методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів мистецьких дисциплін  у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р.