Інструктивно-методична нарада для практичних психологів та соціальних педагогів

Дата: 28.08.2020 11:54

Фото без опису26 серпня 2020 року у малій залі Яготинської районної державної адміністрації методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Мрачик Н.А. проведено інструктивно-методичну нараду для практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО у 2020-2021 навчальному році.

У заході взяли участь 17 практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО.

В ході роботи наради  розглянуто питання:

• «Про    пріоритетні напрями роботи   психологічної служби у 2020-2021 н.р.»;
  • «Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу в умовах дистанційного навчання»;
  • «Деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок»;
  • «Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії  булінгу»;
  • «Про виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які  перебувають у складних життєвих обставинах».

В ході роботи  було вироблено пріоритетні напрями та методичні рекомендації щодо планування та діяльності психологічної служби у  Яготинському районі у  2020-2021 н.р..