ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ 5 ПРЕДСТАВНИКІВ КИЇВЩИНИ ДЕРЖАВНИМИ НАГОРОДАМИ

Дата: 24.08.2020 19:30

Фото без описуПрезидент України Володимир Зеленський з нагоди 29-ї річниці Незалежності України відзначив державними нагородами 5 представників Київської області.

“За поданням Київської обласної державної адміністрації за підтримки профільних міністерств наші земляки отримали почесні нагороди. Ці відзнаки цілком заслужені. Дуже приємно, що їхній внесок в розбудову держави, щоденна праця в таких життєво важливих сферах, як медицина, освіта, культура, соціальна підтримка були належним чином відзначені на державному рівні. Пишаємося нашими людьми, бажаємо їм сил, наснаги та задоволення від своєї праці”, – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Орден «За заслуги» І ступеня отримав батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу (с. Тарасівка, Сквирський район) Петро Бондар.
Звання «Заслуженого лікаря України» отримав директор комунального некомерційного підприємства Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» Віктор Кулініченко.

Звання «Заслужений працівник освіти України» отримала завідуюча кафедри – професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди» Лариса Калмикова.

Звання «Заслужений працівник культури України» отримав художній керівник хору комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Олександр Крижанівський.

Звання «Заслуженого працівника соціальної сфери України» отримала начальник Вишгородського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Оксана Тарасенко.

Повідомляє пресслужба КОДА.