Урочистості з нагоди Дня незалежності України

Дата: 21.08.2020 15:01

Фото без описуНапередодні Дня Незалежності України у великій залі адміністрації відбулися урочисті у яких взяли участь: голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський, голова Яготинської районної ради Петро Гайдай, міський голова Наталія Дзюба та представники трудових колективів району, які були представлені до нагородження.

День Державного Прапора та День незалежності України – не просто святкові дні в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні  тисячі справжніх патріотів. Цього року наша держава святкує 29 річницю незалежності. Для людини – це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього.

У вітальному слові очільники району та міста привітали присутніх з прийдешнім святом Дня Незалежності України, побажали присутнім миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Почесною грамотою голови Яготинської районної державної адміністрації та голови Яготинської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня незалежності України відзначені:

Авраменко Наталія  Василівна, головний бухгалтер Яготинської районної ради;

Андрєєва Роза Іванівна, соціальний робітник територіального центру по с. Черняхівка;

Білаш Лідія Миколаївна, вчитель історії та правознавства Яготинського НВК І – ІІІ ст. №2;

Бондаренко Віктор Васильович, Засупоївський сільський голова;

Гомольська Лариса Василівна, головний спеціаліст командування Яготинського районного військового комісаріату;

Гордієнко Віта Миколаївна, начальник Центру поштового зв’язку Яготин КМД АТ «Укрпошта»;

Дьоміна Лариса Георгіївна, начальник відділу в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області;

Колесник Ольга Олександрівна, головний спеціаліст відділення комплектування Яготинського районного військового комісаріату;

Котенко Павло Григорович, комірник складу Центру поштового зв’язку Яготин КМД АТ «Укрпошта»;

Красний Олександр Сергійович, директор ТОВ «Редакція газети «Яготинські вісті»;

Красножон Марія Миколаївна, молодша медична сестра відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с. Капустинці;

Криволап Юлія Миколаївна, кухар відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Черняхівка;

Крсек Людмила Василівна, вчитель початкових класів Яготинського НВК «СШ- ЗОШ І-ІІІ ст.№3»;

Кулінський Олександр Петрович, депутат Яготинської районної ради VII скликання;

Москалець Тамара Володимирівна, соціальний робітник територіального центру по с. Лозовий Яр;

Нескорожений Вадим Сергійович, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради;

Пісківць Валентин Андрійович, заступник директора ТОВ «УКРСТАРЧ»;

Савенко Світлана Василівна, вчитель історії Яготинського НВК І – ІІІ ст. №1;

Стафецкіс Ірина Валентинівна, соціальний робітник територіального центру по м. Яготин;

Форостяний Олег Степанович, директор комунального підприємства теплових мереж «Яготинтепломережа».