Інструктивно-методична нарада для вчителів зарубіжної літератури

Дата: 20.08.2020 08:42

Фото без опису19 серпня 2020 року у великій залі Яготинської районної державної адміністрації районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів зарубіжної літератури  з питань підготовки до нового 2020-2021 навчального року.

У заході взяли участь 18 вчителів зарубіжної літератури  із 16 закладів загальної середньої освіти. Після доповідей Остапенко Н.О. завідувача районного методичного кабінету та голови РМО вчителів зарубіжної літератури Борисенко Л.В. відбулося обговорення з основних питань. Вчителі виявили високий рівень активності у дискусійних питаннях. На завершення було вироблено методичні рекомендації для використання вчителями зарубіжної літератури  Яготинського району.