Вебінар: "СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО:СТАНОВЛЕННЯ, РОЗВИТОК, МОЖЛИВОСТІ"

Дата: 17.08.2020 15:52

Фото без описуВ рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2019-2020 роки для представників бізнесу "Успішний бізнес - стабільна економіка Київщини" та з метою інформаційної підтримки підприємницької діяльності малого і середнього бізнесу Київської області Департамент економічного розвитку і торгівлі КОДА проводить вебінар: "СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО:СТАНОВЛЕННЯ, РОЗВИТОК, МОЖЛИВОСТІ".

Захід відбудеться 18 серпня 2020 року о 12.00.

Анкету для реєстрації учасників розміщено за посиланням: https://forms.gle/qMugHFdoEq1i25eY6

За додатковою інформацією звертайтесь до Яготинської районної філії Київського ОЦЗ (04575) 5 42 54.