Інструктивно-методична нарада для вчителів іноземних мов

Дата: 17.08.2020 11:22

17 серпня 2020 року у великій залі Яготинської районної державної адміністрації районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів іноземних мов з питань підготовки до нового 2020-2021 навчального року.

У заході взяли участь 18 вчителів іноземних мов із 16 закладів загальної середньої освіти. Після доповідей Остапенко Н.О. завідувача районного методичного кабінету та Стовбчатої Л.П. вчителя методиста Яготинського НВК № 2 відбулося обговорення з основних питань. Вчителі виявили високий рівень активності у дискусійних питаннях. На завершення відбулося вручення грамот та подяк Корпусу Миру США за участь у конкурсі на краще знання англійської мови серед педагогів та учнів району.