НАЛЕЖНА ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – ОДНЕ З НАЙАКТУАЛЬНІШИХ ПИТАНЬ

Дата: 17.08.2020 09:37

Фото без опису14 серпня заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко провів онлайн-нараду з головами райдержадміністрацій, виконкомів міських рад та виконкомів рад об’єднаних територіальних громад  з питань підготовки закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року.

В нараді взяли участ голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський, керівник апарату адмінітрації Вікторія Гелевера, начальник відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Вікторія Онищенко, начальник служби у справах дітей та сім'ї адміністрації Марина Балим, головнйи лікар КНП "Яготинський ЦПМСД" Яготинської районної ради Іван Сахно.

Присутні обговорили питання щодо стану готовності закладів освіти до організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину; формування мережі закладів освіти з урахуванням процесів децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад; організації безпечного підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів освіти; використання субвенцій з державного бюджету; забезпечення закладам освіти доступу до швидкісної мережі Інтернет.

За результатами роботи головам районних  державних адміністрацій, виконкомів міських рад, виконкомів  рад об’єднаних територіальних громад доручено в найкоротший термін вжити заходів для вирішення всіх проблемних питань, які стосуються підготовки до нового навчального року, створення в закладах освіти області здорового і безпечного освітнього середовища та належних умов для навчання і виховання дітей.