В Яготинській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено інформаційний вебінар «Торгівля людьми: як це попередити?»

Дата: 10.08.2020 13:54
Кількість переглядів: 531

Фото без описуТоргівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми – прийняття та виконання Комплексної програми протидії торгівлі людьми, ця проблема залишається актуальною. Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, анонсувало проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії до якої долучилася і служба зайнятості.

В Яготинській районній філії Київського обласного центру зайнятості 10 серпня 2020 року було проведено інформаційний вебінар «Торгівля людьми:як це попередити?». Фахівець  з профорієнтації розкрила та в деталях пояснили учасникам заходу масштаби та серйозність даної проблеми в нашій країні й за кордоном.

Саме про масштаби довідково:

- 600-800 тисяч осіб у світі щорічно продають за кордон з метою експлуатації;

- 1,2 мільйонів дітей щороку стають жертвами торгівлі людьми;

- 20,9 мільйонів осіб знаходяться в сучасному рабстві у будь-який момент часу в різних країнах світу;

- в Україні з 1991 року понад 230 000 людей постраждали від різних форм торгівлі людьми.

- 90 % випадків торгівлі людьми – це трудова експлуатація;

- 10 % осіб були експлуатовані саме в Україні.

Під час онлайн-спілкування фахівець надала присутнім інформацію про причини і наслідки торгівлі людьми, ознайомила з видами допомоги особам, які постраждали від цього негативного явища, а також переліком установ, закладів, служб та організацій, що надають допомогу в таких ситуаціях. Зараз ніхто не застрахований від трудової дискримінації, тому подбати про безпеку праці — обов'язок кожного.

Усі учасники заходу отримали досить значний об’єм інформації з питань протидії таким небезпечним явищам, як неврегульована трудова міграція, торгівля людьми, експлуатація дитячої праці, і безсумнівно кожен учасник заходу зробив необхідні висновки, що, в подальшому зможуть врятувати їх від потенційних небезпек.

#Яготинська_філія #протидія_торгівлі_людьми


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування