Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 07.08.2020 10:18

Фото без опису06 серпня 2020 року за допомогою zoom-зв'язку  фахівець Яготинської районної філії Київського ОЦЗ провела інформаційний вебінар про  особливості відвідування служби зайнятості під час карантину за участю шести безробітних осіб.

Через електронну пошту на захід були запрошені особи, які набули статусу безробітного під час карантину.

Під час онлайн зустрічі обговорювалися питання призначення виплати допомоги по безробіттю у період карантину. Фахівець проінформувала також про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

Окрему увагу профконсультант приділила Освітньому порталу та Профорієнтаційній платформі, завдяки яким людина вирішує питання щодо сприяння оптимального вибору або зміни сфери трудової діяльності відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, потреб ринку праці.

Під час вебінару всі учасники мали змогу ставити питання, на які фахівець надала вичерпні відповіді.