У регіонах розглянуто звернення до інформаційно-консультаційних центрів ОСР

Дата: 06.08.2020 11:00
Кількість переглядів: 369

Фото без описуПредставники Управління Держенергонагляду в м. Києві та Управління Держенергонагляду у Вінницькій області взяли участь у засіданнях комісій інформаційно-консультаційних центрів (далі – ІКЦ) при операторах системи розподілу.

Так, наприкінці липня під час засідання у Вінниці було розглянуто звернення від:

-     громадянина щодо нарахування за технологічні втрати у ТП – 805, що розташоване в урочищі «Подоли», смт Стрижавка Вінницького району;

- товариства з обмеженою відповідальністю щодо правомірності складання акту про правопорушення.

За результатами розгляду звернень, комісією ІКЦ АТ «Вінницяобленерго» вирішено детальніше розглянути дані питання та надати відповідь споживачам у визначений термін.

Також прийнято відповідне рішення щодо питання, яке розглядалось повторно, а саме: звернення товариства з обмеженою відповідальністю стосовно дистанційного зчитування вузла обліку електричної енергії на вул. Айвазовського у Вінниці. Комісією вирішено, що підприємству необхідно в термін до 14 днів привести засоби комерційного обліку електричної енергії у відповідність до вимог проєктних рішень, згідно яких вони вводилися у експлуатацію.

Зі свого боку, працівники Управління Держенергонагляду у м. Києві щосереди беруть участь у засіданні комісії ІКЦ ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» (далі – Товариство). На заходах також присутні заявники,  представники Товариства і Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області.

Відтак, за I півріччя 2020 відбулось 8 засідань ІКЦ за участю представників Управління Держенергонагляду у м. Києві. Під час нарад було розглянуто 20 звернень, і з яких: 14 – на користь заявників, 6 – на користь енергопостачальника.

Питання, що порушувались у зверненнях стосувались:

- якості електропостачання;

- відсутності електропостачання;

- укладення/переукладення договорів про надання послуг;

- приєднання до електричних мереж тощо.

Для прикладу, в ході засідань комісії ІКЦ було опрацьовано звернення:

-громадянина щодо укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії на потреби об’єкта за адресою: вул. Генерала Матикіна, що у Києві. Заявнику запропоновано підготувати та надати до Товариства документи на приєднання об’єкта до мереж згідно з Кодексу системи розподілу;

-громадянина щодо стандартного приєднання до електричних мереж житлового будинку за адресою: с. Чайки, Києво-Святошинського району Київської області. В результаті розгляду звернення комісія ІКЦ запропонувала Товариству в термін до 22.09.2020 року виконати зобов’язання за Договором про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу.

Нагадаємо, що Державна інспекція енергетичного нагляду України на системній основі здійснює розгляд звернень громадян і установ щодо роботи систем електро- та теплопостачання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування