Безпечне літо

Дата: 28.07.2020 11:43

Фото без описуЯк зробити так, що б літо було безпечним.... Саме ознайомлення дітей, підлітків та їх батьків з безпечним відпочинком біля водойм є метою ювенальних, дільничних поліцейських Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області спільно з працівниками центру соціальних служб для дітей сім'ї та молоді.

Короткі бесіди, спілкування з дітьми, роз'яснення обов'язків та правил, роздача буклетів та листівкок все це може зберегти життя та здоров'я не однієї дитини. Ми впевнені наші старання не будуть марними. І пам'ятайте обізнаність - це ваша "зброя", в тому числі проти нещасних випадків. Бережіть себе та Ваших дітей!

Для того, що б відпочинок на канікулах був не лише приємний, але й безпечний закликаємо учнів та батьків завжди пам'ятати та дотримуватись елементарних правил безпеки :

ДЛЯ ДІТЕЙ:

• Пам’ятайте і виконуйте правила дорожнього руху;
  • Не грайтесь поблизу доріг;
  • На зупинці не стійте близько біля дороги;
  • Дотримуйтесь правил посадки в транспортні засоби;
  • Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях;
  • Перебуваючи на відпочинку в лісі або парковій зоні, пам'ятайте про правила безпечної поведінки;
  • Будьте особливо уважні біля водоймищ. Знайте: з водою не жартують!;
  • Не беріть у руки вибухонебезпечні предмети, у випадку їх виявлення, повідомте дорослих;
  • Не використовуй піротехнічні засоби – це небезпечно!;
  • Не підходьте до ліній електромереж, якщо провід обірваний, повідомте дорослих;
  • Не розпалюйте вогнища;
  • Не влаштовуйте ігри біля залізничного полотна, на будівельних майданчиках та біля них;
  • Обережно користуйтесь побутовими газовими та електричними приладами;
  • Не відходьте далеко від будинку;
  • Не впускайте в квартиру незнайомих людей;
  • Не грайтеся з бродячими тваринами;
  • Мийте руки після ігор перед їжею;
  • Для прогулянки вдягайся зручно, а коли прохолодно - тепло, щоб не застудитися;
    ДЛЯ БАТЬКІВ:
  • навчіть Ваших дітей не йти будь-куди з незнайомою людиною;
  • цікавтесь з ким товаришує і спілкується Ваша дитина, якими сайтами користується в Інтернеті;
  • навчіть Ваших дітей ніколи не відчиняти двері чи зізнаватися, що вони самі вдома;
  • розкажіть дітям, щоб вони не грали у покинутих будинках або малолюдних місцях;
  • не відпускайте дітей на водойми без нагляду;
  • не залишайте дітей без нагляду вдома і біля водойм;
  • нагадуйте дітям Правила дорожнього руху та правила поведінки в транспортних засобах.

Ювенальна превенція Яготинського відділення поліції

Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної