Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників торгівлі

Дата: 24.07.2020 15:12

Фото без описуШановні працівники сфери торгівлі! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

День працівників торгівлі – свято галузі, до якої   має відношення майже кожен громадянин нашої країни.

Ви представляєте найпопулярнішу сферу економічної діяльності, покликану задовольняти повсякденні потреби людей

Завдяки вашій праці урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого вжитку, поліпшується культура обслуговування.

Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі,  Вашого професіоналізму, тактовності і чуйності залежить настрій і самопочуття людей.

Нехай ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення розвитку закладів торгівлі та громадського харчування, удосконалення їх інфраструктури, поліпшення якості сервісу.

Бажаю вам, шановні, міцного здоров’я, благополуччя, добробуту в сім'ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування, комерційного успіху,   стабільності в роботі і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,

голова  районної державної адміністрації                          О. КУДРЯВСЬКИЙ