Відбулося чергове засідання комісії

Дата: 24.07.2020 14:19
Кількість переглядів: 552

Фото без описуЗ метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 23.07.2020 під керівництвом першого заступника голови Яготинської районної державної адміністрації Олександра Васільєва відбулося засідання районної комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та  інших форм виховання, наближених до сімейних форм та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.        

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, члени комісії.

На порядку денному розглядалися питання: про визначення черговості дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що мають право на отримання грошової компенсації для придбання житла за рахунок державної субвенції; про формування потреби на 2020 рік щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних форм, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Голова комісії Васільєв О.В. ознайомив присутніх з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 515 «Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

Секретар комісії, Лавріненко В.В. проінформувала присутніх  про черговість взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на території Яготинського  району. 

У ході засідання заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування