АНОНС: ГОЛОВА КОДА ЗДІЙСНИТЬ РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО БАРИШІВСЬКОГО, ЗГУРІВСЬКОГО ТА ЯГОТИНСЬКОГО РАЙОНІВ

Дата: 15.07.2020 14:44

17 липня 2020 року відбудеться робочий візит голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна та його заступників до Баришівського, Згурівського та Яготинського районів Київської області.

У Баришівському районі о 9:00 год. разом з місцевим керівництвом і мешканцями очільник області Василь Володін обговорить проблемні питання району. Зустріч відбудеться в смт Баришівка на площі перед адміністративним приміщенням районної державної адміністрації (площа Миру, 1).

У Згурівському районі голова КОДА зустрінеться з громадою об 11:00 за адресою: вул. Героїв Майдану, смт Згурівка, паркова зона.

В Яготинському районі зустріч Василя Володіна з керівниками та мешканцями з питань життєдіяльності районувідбудеться о 12:30 у м. Яготин за адресою: вул. Незалежності, 85, стадіон «Колос».

За інформацією КОДА