Підвищення професійних знань під час карантину

Дата: 14.07.2020 12:20

Фото без описуПрацівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час карантину продовжують працювати і допомагати дітям і сім'ям. З метою підвищення свого професійного рівня та вдосконалення роботи переглянули  заключний вебінар Міністерства соціальної політики України серії «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19»  на тему «Залучення сімей до співпраці для забезпечення найкращих інтересів дитини».

Під час вебінару було розглянуто такі питання:

• концепція найкращих інтересів дитини;
  • участь дитини у питаннях, які стосуються її життя: техніки забезпечення участі;
  • сімейно орієнтований підхід у соціальній роботі з сім’ями з дітьми;
  • модель залучення сімей до співпраці: як це працює?;
  • травма: поняття та механізм виникнення;
  • розлука з батьками/переміщення, як травмуюча подія для дитини та спеціаліста;
  • шляхи мінімізації травми від розлуки з батьками/переміщення;
  • техніки профілактики вторинного травматичного стресу спеціаліста

Спікерами вебінару були:

Руслан Колбаса, генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики

Юлія Удовенко, тренер МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства», кандидат психологічних наук, викладач кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вікторія Ейдеміллєр, тренер МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства», методист Міського центру дитини, психотерапевт, сімейний медіатор, голова ГО «Центр допомоги сім’ї».

Нові знання та вміння полегшать в подальшому роботу фахівців центру та зроблять її більш ефективною.

Яготинський  районний  центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді