В Яготинській районній філії Київського ОЦЗ дистанційно  відбувся  вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем»

Дата: 10.07.2020 14:43

Фото без опису10 липня 2020 року о 11.00 год. в Яготинській районній філії Київського ОЦЗ дистанційно  відбувся  вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Мета он-лайн заходу: навчити шукачів роботи навичкам підготовки до співбесіди, онлайн співбесіди та прийомам самопрезентації. На вебінарі розглядались такі питання, як види та структура співбесіди, співбесіда по телефону та етапи підготовки до співбесіди, питання, які необхідно оговорити з роботодавцем та як успішно пройти онлайн-співбесіду.

#яготинська_філія #служба_зайнятості #послуги  #вебінар #співбесіда_з_роботодавцем