В Яготинській районній філії Київського ОЦЗ проведено вебінар на платформі ZOOM " Сучасні джерела інформації про вакансії"

Дата: 08.07.2020 16:55

Фото без опису08 липня 2020 року з метою ознайомлення з джерелами інформації про вакансії, розширення уявлень про Онлайн джерела пошуку роботи фахівцем Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Наталію Гончар було проведено вебінар на платформі ZOOM " Сучасні джерела інформації про вакансії" для осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних.

Учасники відеозустрічі ознайомилися з джерелами вакансій, з їх перевагами та недоліками, електронними сервісами Державної служби зайнятості www.dcz.gov.uahttp://profi.dcz.gov.ua.

Даний вебінар дав змогу слухачам розширити уявлення про сучасні техніки пошуку роботи, зокрема в дистанційному режимі.

#Яготинська_філія #послуги #працевлаштування #вебінар