Вітання голови райдержадміністрації з Днем Національної поліції України

Дата: 03.07.2020 09:20

Фото без описуШановні захисники правопорядку!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які ви щоденно виконуєте, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Сучасні стандарти поліцейських – це ті стандарти, які повинні працювати в Україні, аби вона розвивалася як демократична, європейська, цивілізована країна. Сьогодні на службу до лав Національної поліції приходить професійно підготовлена молодь, відповідальна і дисциплінована, принципова і чесна.
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.
Впевнений, що Ви будете робити усе від Вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

З повагою,

голова  районної державної адміністрації                             О. КУДРЯВСЬКИЙ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)