Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Конституції України

Дата: 26.06.2020 14:56

Фото без описуШановні жителі району!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Переконаний, що ніхто не пошкодує заради цього ні сил, ні таланту, ні енергії.

Наш високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Зі святом вас,  дорогі земляки!

Голова районної державної адміністрації Олександр Кудрявський