В районі продовжуються роботи з ліквідації ямковості

Дата: 26.06.2020 11:53

Фото без описуПо території району пролягає одна дорога міжнародного значення – траса /М-03/Київ-Харків, дві дороги державного значення Т-10-18 Бориспіль-Березань-Яготин, Т-25-41 Новий Биків-Згурівка-Яготин, 33 місцеві-обласні, місцеві-районні дороги та вулиці населених пунктів.

Після закінчення зимового періоду 2019-2020 року, на території Яготинського району розпочато ліквідацію ямковості на автодорогах загального користування місцевого значення, які знаходяться на балансі Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації – генпідрядна організація ТОВ «Спецкомплектпостач», субпідрядна організація ТОВ ДП «Магістраль» та доріг державного значення які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Київській області – підрядна організація ТОВ ДП «Магістраль».

Так пневмо-струменевим методом здійснено ліквідацію 850 м2 ямковості на автомобільній дорозі місцевого значення О101713 Переяслав-Хмельницький-Добраничівка-/М-03/ (Капустинська, Ничипорівська сільські ради), завершуються роботи в межах Фарбованської сільської ради.

Заплановано роботи по ліквідації ямковості пневмо-струменевим методом на автомобільній дорозі місцевого значення С102514 /Яготин-М-03/через Засупоївку/ - Панфили в межах Панфильської сільської ради та на автомобільній дорозі О102514 Яготин-Жоравка (на Теплівку) в межах Сулимівської сільської ради.

Закликаємо водіїв - бути уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.