ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС КИЇВЩИНИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК СОЦІАЛЬНИХ ПІЛЬГ

Дата: 24.06.2020 10:46
Кількість переглядів: 561

Фото без описуВідповідні зміни до Київської обласної комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки підтримали депутати обласної ради сьогодні, 22 червня.

Так, внесеними змінами передбачено відшкодування витрат на дороговартісне лікування та придбання дороговартісних лікарських препаратів та засобів, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів (Постанова КМУ від 13.12.2017 № 1081) на загальну суму 2 млн грн. Таким чином, 73 учасники АТО Київщини матимуть можливість отримати додаткову допомогу на стаціонарне лікування для проведення ендопротезування, слухопротезування та протезування ока, компенсації витрат на стаціонарне лікування.

Додатково заходами Програми на 2020 рік передбачено виплату матеріальної допомоги в розмірах від 16 816 до 147 140 грн для 1 505 учасників АТО та членів їх сімей на загальну суму 36,5 млн грн.

Для покращення матеріального становища сімей, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноких осіб з інвалідністю, осіб з інвалідністю по зору та слуху I та II груп, в тому числі дітей з вадами зору та слуху прийнято рішення Київської обласної ради:

 – Про затвердження Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки;

– Про внесення змін до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки.

У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність у 2020 році підвищено виплату матеріальної допомоги до 3 276 грн, в порівнянні з 2019 – 2 746 грн.

Також рішенням обласної ради про обласний бюджет на 2020 рік виділено кошти на проведення заходів з протипожежної безпеки в інтернатних установах обласної комунальної власності на суму 4 265 грн. Виділені кошти дозволять  усунути недоліки згідно приписів ДСНС, а саме: встановлення протипожежної сигналізації, оброблення дерев’яних конструкцій дахів, облаштування дахів захисними перилами, встановлення зовнішнього захисту від прямих попадань блискавки та інше.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування