ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Київська область, Яготинський район

На базі Яготинської районної філії Київського ОЦЗ активно проводяться інформаційні вебінари для клієнтів служби зайнятості засобами онлайн зв'язку

Дата: 17.06.2020 09:18
Кількість переглядів: 240

На базі Яготинської районної філії Київського ОЦЗ активно проводяться інформаційні вебінари для клієнтів служби зайнятості засобами онлайн  зв'язку на платформі  ZOOM. Так, 16 червня 2020 року о 11.00 год.  був проведений черговий вебінар, на якому слухачі отримали інформацію про:

• Особливості обслуговування в службі зайнятості в умовах карантину
  • Сучасні джерела пошуку роботи та особливості складання резюме
  • Онлайн ресурси ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій, а саме Освітній портал, Платформа з профорієнтації та розвитку кар'єри, платформа для онлайн навчання Coursera, Lingva Skills, офіційний сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua, Фейсбук сторінка філії.

Наприкінці вебінару фахівець надала роз'яснення з питань, які слухачі поставили в чаті чи особисто.

Участь у вебінарах є безкоштовною та доступною для всіх зацікавлених. Тому скористайтесь можливістю отримати нові практичні заняття, необхідну інформацію про побудову подальших професійних планів.

Маєте намір приєднатися? Телефонуйте (04575) 54254.

#Яготинська_районна_філія #вебінар #послуги #працевлаштування