ЗА ЧАС КАРАНТИНУ ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ ВІД КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 17 ТИСЯЧ ОСІБ

Дата: 02.06.2020 15:17
Кількість переглядів: 364

Фото без описуУ період карантину за послугами до Київського обласного центру зайнятості можна звернутися через скриньку для кореспонденції  та електронну пошту. Такою можливістю вже скористалися понад 10 тисяч осіб, з яких 9,5 тисяч – отримали статус безробітного.

«Станом на 18 травня 2020 року на обліку перебувало понад 19 тисяч осіб, що на 67% більше, ніж минулого року. Допомогу по безробіттю вже виплачують майже 17 тисячам осіб, що на 70% перевищило показники 2019 року», – зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Він розповів, що у зв’язку з постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 08.04.2020 №17, на період карантину збільшено мінімальну допомогу. Для не застрахованих осіб додатково виплачується 1000 грн., а для застрахованих– 1 800 грн.

Денис Дармостук наголосив, що розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 8 408 грн. (розмір 4 прожиткових мінімумів 2 102 грн.). Середній розмір виплаченої допомоги за травень місяць склав 4 480 грн., що на 20% більше, ніж минулого року. Також на цей час виплати допомоги по безробіттю призначаються з першого дня реєстрації, а не з восьмого, як було до початку карантину.

Сьогодні центри та філії Київського обласного центру зайнятості працюють за спрощеною системою виплати допомоги по безробіттю. Щоб її отримати, шукачі роботи заповнюють лише дві заяви на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua у рубриці «Електронне подання документів» та надсилають їх на електронну пошту або через скриньку для кореспонденції будь-якого центру зайнятості.

Скористатися послугами служби зайнятості можна також на державному онлайн-порталі «Дія» www.diia.gov.ua. Для цього достатньо зареєструватися у кабінеті користувача, заповнити онлайн-анкету та отримати підтвердження на електронну пошту.

Важливо пам’ятати, що впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості необхідно буде подати оригінали документів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування