Стати на облік у центрі зайнятості відтепер можна ще й на онлайн-порталі державних послуг

Дата: 22.05.2020 15:58
Кількість переглядів: 500

Фото без опису??Стати на облік у центрі зайнятості відтепер можна ще й на онлайн-порталі державних послуг Дія ??https://is.gd/3E0QYG 

Цей проєкт реалізовано в партнерстві Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство цифрової трансформації України та державної служби зайнятості, за підтримки  USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Що потрібно, щоб стати на облік у центрі зайнятості через портал Дія?

?Авторизуйтесь в кабінеті користувача на порталі Дія через електронний підпис, електронну систему ідентифікації Bank ID  або Mobile ID.

?Заповніть заяву: внесіть свої особисті дані (серію, номер паспорт, ідентифікаційний код, номер документа про освіту, вкажіть останнє місце роботи, зазначене в трудовій книжці).Завантажте документи та разом із заявою надсилайте їх на розгляд.

?На електронну адресу отримайте підтвердження надання статусу безробітного в разі, якщо ви оформили документи правильно. Якщо є зауваження – вам надішлють сповіщення про необхідність доопрацювати анкету або ж нададуть аргументовану відмову.

????Важливо! У заяві потрібно вказати номер соціального рахунку для того, аби отримувати допомогу по безробіттю. Якщо у вас немає рахунку для соцвиплат, упродовж 10 днів ви можете оформити його та надіслати номер на електронну???? адресу центру зайнятості. Уточніть, будь ласка, перелік банківських установ????, з яким працює центр зайнятості.

Нагадуємо, під час карантину статус безробітного надається з першого дня перебування на обліку.

#ДСЗ#служба_зайнятості і#Міністерство_розвитку_економіки_торгівлі_та_сільського_господарства_України #Міністерство_цифрової_трансформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування