Українська Вишиванка — наша національна святиня

Дата: 21.05.2020 15:34

Фото без описуУ культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.

В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворювались на фантастичну красу. Згадаймо школярів у вишиванках, підприємства та організації - океан радісних фото. Згадаймо наших захисників, які одягають вишиті сорочки і вірять, що вони захистять від куль.

Згадаймо себе і той піднесений внутрішній стан, коли йдеш вулицею, і тобі посміхаються незнайомі люди лишень тому, що вони теж у вишитих сорочках.

І навіть сьогодні, в умовах карнатину, тисячі українців одягнули вишиванки, аби довести, що ми сильніші за будь-яку пандемію, бо маємо свій, український оберіг.

Доєднались до свята і працівники Яготинської районної державної адміністрації з гордістю та любов’ю вдягнувши наш національний одяг, як символ прадавньої самобутності та спадковості поколінь, символ єдності української нації.