Зі святом, з Днем вишиванки!

Дата: 21.05.2020 08:51

Фото без описуДорогі жителі Яготинського району!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури.

І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи! До того ж, одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю!

З повагою, голова райдержадміністрації                                             Олександр Кудрявський