Відкриття роботи м’ясного ринку № 2 (мікрорайон «Лісняки»)

Дата: 14.05.2020 15:00

Яготинська районна державна адміністрація інформує жителів міста про те, що на Яготинському ринку №2 «Лісняки» по вул. Короленка, 2 на сьогоднішній день проведено ряд заходів по дотриманню протиепідемічних вимог, згідно постанови головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №14 "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках", а саме :

• косметичний ремонт м’ясного павільйону;
  • монтаж захисних екранів у м’ясному павільйоні ;
  • частковий ремонт паркану;
  • благоустрій території ринку;
  • закупівлю безконтактного термометра для проведення температурного скринінгу;
  • закупівлю мегафону для інформування покупців та продавців про протиепідемічні вимоги  та відповідальність при їх порушенні.

Адміністрація ринку інформує про початок роботи:

• 15 травня 2020 року о 5.30 ранку;
  • 16 травня 2020року о 5.00 ранку ;
  • 17 травня 2020року о 5.00 ранку ;
  • надалі – кожну середу, п’ятницю, суботу та неділю.

Вимоги до продавців: захисні маски (для торгівлі в павільйоні), захисні екрани для обличчя (для торгівлі на вулиці), захисні екрани (для торгівлі з палаток), рукавички та особисті дезінфікуючі засобиВідстань між продавцями – не менше 3 м.

Вимоги до покупців: захисні маски, відстань між покупцями – не менше 1,5 м.

При вході на ринок буде здійснюватись обов’язковий постійний температурний скринінг покупців та продавців.

Стихійна торгівля біля території ринку СУВОРО ЗАБОРОНЕНА.

За інформацією Яготинського ринку Київської регіональної спілки споживчої кооперації