Епідеміологічна ситуація на Київщині станом на 14 травня

Дата: 14.05.2020 14:25

Фото без опису

За минулу добу підтверджено 18 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19).

У  дорослих осіб у: м. Обухів – 1, у с. Зазим’я Броварського р-ну – 1, в с. Ковалівка Васильківського р-ну – 1, в с. Катюжанка Вишгородського р-ну – 1, в с. Зелений Яр Кагарлицького р-ну – 1, в с. Жуківка Згурівського р-ну – 1, в с. Луб’янка Бородянського р-ну – 1, м. Бровари – 2, м. Буча – 2, м. Ірпінь – 2, смт Гостомель – 1, смт Коцюбинське – 1, м. Кагарлик – 1, м. Ржищів – 2. Госпіталізовано 2 особи, перебувають на самоізоляції (під медичним спостереженням) – 16.

Загальна кількість підтверджених 1067 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них 93 у дітей. Серед загальної кількості захворілих 177 медичних працівників, з них 89 працюють в медичних закладах міста Києва, 88 – у закладах охорони здоров’я Київської області (м. Обухів – 12, Боярка – 6, м. Бровари – 12, м. Вишневе – 4, м. Біла Церква – 3, м. Вишгород – 2,  с. Гора Бориспільського району – 1, м. Київ – 5 (обласні медичні заклади), м. Переяслав – 3, м. Бориспіль – 1, м. Богуслав – 1, смт. Рокитне – 1, м. Володарка – 1, м. Макарів – 1, с. Мостище Макарівського району – 1, м. Фастів – 5, м. Васильків – 1, м. Ірпінь –  28).