Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 12.05.2020 08:16

Фото без описуШановні медичні сестри району!

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю вас з професійним святом - Міжнародним днем медичної сестри!

У всі часи зосередженням милосердя були жінки, яких за особливо чуйне серце, добрі руки та велике терпіння називали сестрами. Медична сестра — це не тільки професія, це покликання. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя.

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру. Низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за чуйні серця, врятовані життя, за те, що ви не жалієте сил і часу на боротьбу з недугами, розділяєте і полегшуєте біль і страждання, за відданість обраній професії.

Від щирого серця бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

З повагою

голова адміністрації                                                                      Олександр Кудрявський