ПЛАТНИКИ КИЇВЩИНИ СПРЯМУВАЛИ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ МАЙЖЕ 5 МЛРД ГРН

Дата: 06.05.2020 14:44

Фото без описуЗа повідомленням ГУ ДПС у Київській області, за чотири місяці поточного року платники Київщини перерахували до Державного бюджету майже 5 мільярдів гривень податкових платежів. Цей показник на 17% або 719 млн грн перевищує суму минулорічних надходжень.

У розрізі основних платежів до держскарбниці доля податку на додану вартість складає 49%. Так, станом на 1 травня 2020 року платники області спрямували 2,4 млрд грн, що на 24% або 466 мільйонів гривень більше за показник відповідного періоду 2019 року.

Сплата податку на доходи фізичних осіб забезпечила надходження на суму більше 1 мільярда гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2019 року, темп приросту складає 10% або 99,1 млн грн.

На обороноздатність країни від платників Київської області надійшло 285 мільйонів гривень, що на 6% або 15,2 млн грн більше.

Підприємства регіону сплатили 1,1 мільярда гривень податку на прибуток, забезпечивши 15-відсоткове зростання порівняно з відповідним показником 2019 року. У грошовому вираженні це дорівнює 136,5 млн грн додаткових для Держбюджету коштів.