ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНІЙ 75-Й РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 05.05.2020 12:38

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Національний  музей – заповідник «Битва зав Київ у 1943 році»,  за сприяння управління культури, національностей та релігій КОДА проведуть онлайн-конференцію, присвячену

75-й річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні.

Запрошуємо  учнів шкіл, студентів вищих навчальних закладів, працівників музеїв взяти участь у секції «Козацькій славі жити у віках».

Для участі у конференції до 15 травня 2020 року  потрібно надати доповіді  на розгляд оргкомітету:  на електронну адресу Національного   музею-заповідника  «Битва за Київ у 1943 році»  bytva_za_kyiv@ukr.net та на  електронну адресу Відкритого міжнародного університету  розвитку людини «Україна» ogonpamyat@gmail.com.

Вимоги до доповідей, які будуть представлені на розгляд оргкомітету онлайн-конференції:

1. Вказати ПІБ учасника конференції, назву установи, посаду, електронну адресу;
  2. Оформлення доповідей: обсягом не більше 5–ти сторінок; доповіді надсилаються в електронному вигляді,  текст набирається у редакторі MS Word.   Гарнітура: Times New Roman, кегль (розмір) – 14, міжрядковий інтервал – 1.5. Поля з усіх сторін по 2 см.

Ознайомитися з матеріалами конференції  можна:

• на сайті Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році – battle-kyiv.org.ua/gostova-knyga/ (гостьова книга)
  • сторінці музею  у Фейсбуці – Національний музей – заповідник «Битва за Київ у 1943 році»
  • сторінці у Фейсбуці УФП  «Пам’ять».

Адреси оргкомітету:

07354, Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, вул. Ватутіна, 67   Національний музей – заповідник «Битва за Київ у 1943 році»;

03115, м. Київ, вул. Львівська, 23 Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Телефон для довідок:

• тел./факс (04596) 45-123,  (04596) 32-672, 063 -429-94-88 – Сокол Тамара Леонтіївна, заступник директора з наукової роботи Національного музею – заповідника «Битва з Київ у 1943 році»;
  • моб.тел.093-752-17-03 –  Сахарова Наталія Геннадіївна, методист Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
  • моб. тел. 050-235-14-21 – Крисько Михайло Олексійович, голова правління УФП «Пам’ять».