Відвідування сімей в період карантину

Дата: 28.04.2020 16:32
Кількість переглядів: 525

Фото без описуПрацівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  служби у справах сім’ї Яготинської  РДА, спільно із  інспектором з ювенальної превенції та дільничними Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області відвідали сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах,  сім’ї  в які діти повернулися із закладів інституційного догляду та виховання, опікунські сім’ї в Яготинському районі та провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо здійснення заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (недопущення під час карантину перебування груп дітей на вулиці, дитячих майданчиках, в інших громадських місцях, відвідування родичів, а також залишення дітей без нагляду дорослих).

Роз’яснено про необхідність здійснення щоденних дезінфікуючих заходів в житловому приміщенні та заходів, які упереджують захворюваність на коронавірус (часте миття рук, перебування вдома і т.д.).

З головами виконавчих комітетів сільських рад Яготинського району, підтримується тісна співпраця. Кожного тижня здійснюється моніторинг справ сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Ситуація в родинах, які знаходяться під соціальним супроводом, контролюється в телефонному режимі.

Формат роботи змінився, але ризиків сімейного неблагополуччя стало більше. Надання соціальних послуг не припиняється.  ЯРЦСССДМ працює і надає послуги в нових умовах та з особливою увагою до людини.

 Звертайтесь за телефоном тел.(04575)5-46-48, 0980314244, тел.(04575)5-55-96 для ситуацій, коли:

- в сім’ї склалися такі обставини, які вона не може самостійно подолати;

- вчиняється домашнє насильство;      

- дорослі не виконують батьківські обов’язки, виявляють жорстоке поводження з дитиною, ігнорують її потреби та залишають без нагляду.

 

Яготинський  районний  центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування