Відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яготинської районної державної адміністрації

Дата: 15.04.2020 14:17

Фото без опису10 квітня 2020 року на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області. (ПРОТОКОЛ додається)

За результатами засідання Київської обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головування голови Яготинської райдержадміністрації Олександра Кудрявського було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яготинської районної державної адміністрації  на якому були прийняті  відповідні  рішення  районного рівня. (ПРОТОКОЛ додається)